آشنایی با اسمایل آرک دنتال

کلینیک دندانپزشکی اسمایل آرک (مطب دندانپزشکی دکتر حمید گلشاهی در کرج) با هدف ارائه خدمات دندانپزشکی با کیفیت توسط دکتر حمید گلشاهی افتتاح شد. دکتر حمید گلشاهی در سال ۱۳۸۵ وارد دانشکده دندانپزشکی علوم پزشکی اصفهان گردید و مدرک دندانپزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۹۱ اخذ گردید، سپس با رتبه ۱۳ آزمون دستیاری ، در سال ۱۳۹۳ در تخصص ارتودنسی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شد. از سال ۱۳۹۶ به عنوان هیئت علمی بخش ارتودنسی دانشکده دندانپزشکی علوم پزشکی البرز مشغول به کار گردید.

اسمایل آرک دنتال در محیطی زیبا ، شیک و آرام ارایه دهنده خدمات دندانپزشکی میباشد. تخصص ما، ارایه قوس لبخندی زیبا به شماست. با اسمایل آرک کیفیتی جدید از خدمات دندانپزشکی را تجربه خواهید کرد. در اسمایل آرک برخورد ما با بیمارانمان همانند دوستانمان است چرا که بیمارانمان سرمایه های ما هستند. اسمایل آرک دنتال با بهره مندی ازآخرین تکنولوژی روز در خدمت شما عزیزان می باشد.

چرا کلینیک اسمایل آرک؟

معرفی دکتر حمید گلشاهی

دکتر حمید گلشاهی متولد اصفهان است و در خانواده ای فرهیخته و علمی پرورش یافته. پدر و مادر وی از اعضای هیت علمی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و از پزشکان خوش نام این شهر هستند. دکتر حمید گلشاهی در سال ۱۳۸۵ وارد دانشکده دندانپزشکی علوم پزشکی اصفهان گردید و مدرک دندانپزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۹۱ اخذ گردید، سپس با رتبه ۱۳ آزمون دستیاری ، در سال ۱۳۹۳ در تخصص ارتودنسی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شد. در سال ۱۳۹۶ مدرک دانشنامه تخصصی ارتودنسی خود را از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ نمود. از سال ۱۳۹۶ به عنوان هیت علمی بخش ارتودنسی دانشکده دندانپزشکی علوم پزشکی البرز مشغول به کار گردید.

معرفی دکتر مریم منتظری شاهتوری

دکتر مریم منتظری شاهتوری متولد اصفهان و پرورش یافته در خانواده ای علمی و فرهیخته است و پدر و مادر وی از پزشکان خوش نام این شهر اند. دکتر مریم منتظری شاهتوری در سال ۱۳۸۷ وارد دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شد و بلافاصله پس از اتمام دوره عمومی وارد رشته تخصصی دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی همان دانشکده شد. در سال ۱۳۹۶ با کسب رتبه برتر آزمون بورد تخصصی دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی ، به عنوان هیئت علمی وارد دانشکده دندانپزشکی البرز شد.

دکتر مریم منتظری شاهتوری

برخی از خدمات و ویژگی های ما

کلینیک دندانپزشکی کرج | دکتر حمید گلشاهی

ارتودنسی

ارتودنسی دندان یکی از تخصص های دندانپزشکی است که برای مرتب کردن دندان ها و فک مورد استفاده قرار میگیرد که بیماران پس از آن میتوانند لبخند زیباتری داشته باشند. دکتر حمید گلشاهی خدمات ارتودنسی دندان شما را با بالاترین کیفیت انجام میدهد.

دکتر حمید گلشاهی

ترمیم و روکش

منظور از ترمیم، جایگزینی دندان های پوسیده یا از دست رفته میباشد. ترمیم ها به دو دسته ترمیم های مستقیم و ترمیم های غیر مستقیم تقسیم بندی میشوند. دکتر حمید گلشاهی خدمات ترمیم و روکش ارائه میدهند.

کلینیک دندانپزشکی کرج | دکتر حمید گلشاهی

زیبایی و طرح لبخند

در همه جای دنیا درمان های زیبایی به دلیل تاثیر مستقیمی که روی اعتماد به نفس فرد دارند خیلی مهم هستند. برخی از متداول ترین عمل های زیبایی که دکتر حمید گلشاهی در این زمینه ارائه میدهند عبارتند از: ونیر کامپوزیت، لمینیت سرامیکی، بلیچینگ و…

دکتر حمید گلشاهی

بلیچینگ

بلیچینگ (سفید کردن دندان ها) عملی است برای افرادی که دندان های آنها از لحاظ چینش مشکلی ندارند ولی میخواهد تا دندان هایی سفید، تمیز و براق داشته باشند. دکتر حمید گلشاهی بهترین خدمات بلیچینگ را ارائه میدهند.

کلینیک دندانپزشکی کرج | دکتر حمید گلشاهی

بهره مندی از بهترین مواد

یکی از باور های اسمایل آرک دنتال بهره مندی از بهترین مواد برای بیمارانمان است چرا که استفاده از بهترین مواد نه تنها هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری برای جلب رضایت بیمارانمان است

کنترل عفونت و سلامت بیماران

از بهترین و مدرن ترین تجهیزات استریل کننده جهت استریلیزاسیون وسایل استفاده می کنیم. کنترل عفونت و جلوگیری از انتقال بیماری به مراجعه کنندگانمان از اصول اولیه کار در اسمایل آرک است.

استعداد و توانایی

خوشحالیم که با استعداد و توانایی خود می توانیم به بیمارانمان زندگی بهتر و با اعتماد به نفس بالاتری هدیه دهیم خواهید دید ما به جزئیات بسیار توجه می کنیم و همیشه لبخندی جذاب به بیمارانمان ارائه می دهیم.

تجربه

تجربه ما خدمات خود را با بالاترین کیفیت ارائه می دهیم ، استفاده از بهترین مواد به ما اجازه می دهد که درمانی با کیفیت ، زیبا و ماندگار به شما و عزیزانتان هدیه دهیم.

5/5 - (5 امتیاز)