قیمت بلیچینگ دندان ۱۴۰۳ کرج

قیمت بلیچینگ دندان ۱۴۰۳ کرج

فهرست مطالب

اگر از دندان‌های زرد و قهوه‌ای رنگ خود خسته شده‌اید و می‌خواهید لبخندی زیبا داشته باشید، از طریق بلیچینگ می‌توانید دندان‌های خود را سفید و زیبا کنید. قطعاً سفید کردن دندان‌ها در خانه نسبت به کلینیک، با هزینه کمتری انجام می‌شود. اما می‌دانید که سفید کردن دندان با راهکارهای خانگی ساده نه تنها نمی‌توانند مفید باشند بلکه در بسیاری از مواقع می‌توانند منجر به آسیب دندان و لثه‌ها شوند. بنابراین توصیه می‌کنیم برای سفید کردن دندان‌ها به کلینیک‌های مجهز مراجعه کنید. برای انتخاب کلینیک بلیچینگ دندان ۱۴۰۳ کرج، یکی از فاکتورها در نظر گرفتن قیمت است. در کلینیک دندانپزشکی اسمایل آرک با در نظر گرفتن رفاه بیماران از مرغوب ترین مواد توسط بهترین متخصص بلیچینگ دندان کرج دکتر مریم منتظری شاهتوری استفاده می شود. جهت دریافت نوبت و اطلاع از قیمت بلیچینگ دندان کرج با ما تماس بگیرید. 02632529735

در ادامه نکات مهم در قیمت‌گذاری بلیچینگ را توضیح خواهیم داد.

جدول قیمت بلیچینگ دندان کرج 1403

در زیر جداول قیمت بلیچینگ دندان در سال 1403 در کرج آورده شده است. جدول ها به تفکیک نوع بلیچینگج می باشند.

قیمت بلچینیگ هوم

قیمت و تعرفه بلیچینگ هوم هر فک :

نوع بلنچینگ برای هر فک قیمت تقریبی (تومان)
کیت‌های بلنچینگ استاندارد از 3.500.000
ژل‌های سفیدکننده اضافی 500,000 – 1,500,000
تری‌های سفارشی 2,000,000 – 4,000,000
بسته‌های کامل بلنچینگ 3,500,000 – 6,000,000

قیمت بلچینیگ آفیس

تعرفه بلیچینگ آفیس هر فک در سال 1403 کرج:

نوع بلنچینگ آفیس هر فک قیمت تقریبی (تومان)
بلنچینگ آفیس استاندارد از 5.500.000
بلنچینگ با لیزر 8,000,000 – 15,000,000
بلنچینگ با نور LED 5,000,000 – 10,000,000
بلنچینگ زوم (Zoom) 6,000,000 – 12,000,000
جلسات نگهداری (ریتچ آپ) 2,000,000 – 4,000,000

عوامل موثر در قیمت بلیچینگ

موادی که برای بلیچینگ یا سفید کردن دندان استفاده می‌شود، پراکسید هیدروژن نام دارد. اگر این مواد با کیفیت بالا در دندانپزشکی استفاده شود به راحتی می‌تواند زردی دندان را پوشانده و جلوه زیبایی را به دندان‌ها ببخشد. بلیچینگ، در دو نوع هوم و آفیس انجام می‌شود. بلیچینگ آفیس به معنای انجام سفید کردن دندان در مطب است و بلیچینگ هوم به معنای سفید کردن دندان در خانه است. قیمت هر یک از روش‌ها متفاوت خواهد بود. هزینه سفید کردن دندان در دندانپزشکی بسیار بالا خواهد چرا که شما می‌توانید با اطمینان کامل‌تر دندان‌های خود را زیباتر کنید. با در نظر گرفتن ویژگی‌های بلیچینگ دندان کرج، قیمت آن مشخص خواهد شد.

درمان‌های اولیه

هر درمانی که قبل از بلیچینگ انجام می‌دهید، مستلزم پرداخت هزینه خواهد بود. در بسیاری از موارد باید ابتدا جرم‌گیری کرده و پلاک‌های سخت شده روی سطح دندان جدا شود. پس باید ابتدا جرم‌گیری کرده، هزینه آن را پرداخت کرده، سپس نسبت به بلیچینگ اقدام کنید. پر کردن دندان و برطرف کردن بیماری‌های لثه از دیگر مواردی است که باید قبل از انجام بلیچینگ انجام شوند.

مهارت دندانپزشک

تجربه و مهارت دندانپزشک، یکی از عواملی است که می‌تواند در قیمت بلیچینگ دندان کرج تاثیرگذار باشد. قطعا دندانپزشکانی که از تجربه و مهارت بیشتری برخوردار هستند، با دقت و ظرافت بیشتری عملیات بلیچینگ را انجام می‌دهند. آن‌ها می‌دانند که چه میزان از مواد را برای دندان‌ها استفاده کنند تا به لثه‌ها آسیبی وارد نشود و هیچگونه ناهمواری بر روی سطح دندان ایجاد نشود. اگر به دنبال یک نتیجه چشمگیر و ماندگار برای بلیچینگ دندان هستید، ارزش این را دارد که یک دندانپزشک ماهر را انتخاب کنید. حتی اگر هزینه و دستمزد انجام بلیچینگ بیشتر شود، تا سال‌ها از دندان‌های سفید خود لذت خواهید برد و از تکرار انجام بلیچینگ در فواصل کوتاه مدت جلوگیری می‌شود. اگر ساکن کرج ، عظیمیه ، جهانشهر هستید می توانید با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی اسمایل آرک و زیر نظر متخصص بلچینگ دندان دکتر مریم منتظری شاهتوری با خیالی آسوده خدمات بگیرید برای تعیین نوبت با این شماره تماس بگیرید: 02632529735

کیفیت مواد سفید کننده

موادی که برای بلیچینگ دندان ۱۴۰۳ کرج استفاده می‌شود، متفاوت است. برندهای مختلفی پراکسید هیدروژن را تولید می‌کنند که هر یک با قیمت‌های متفاوتی در بازار عرضه می‌شوند. هر چه میزان کیفیت مواد بهتر باشد، باید هزینه بیشتری را برای بلیچینگ پرداخت کنید. اگر دندانپزشک از مواد نامرغوب استفاده کند، در کوتاه مدت اثر خود را از دست داده و دندان تغییر رنگ خواهد داد. عوامل موثر دیگری می‌توانند در طول عمر و ماندگاری بلیچینگ تاثیرگذار باشند، از جمله جنس دندان، رعایت بهداشت و تغذیه از عوامل مهمی هستند که می‌توانند ماندگاری بلیچینگ را افزایش دهند. اما توصیه می‌شود برای حفظ سفیدی دندان‌ها، هر دو سال یک بار این فرایند را انجام دهید.

قیمت بلیچینگ دندان ۱۴۰۳ کرج

تعداد جلسات

عوامل بسیاری می‌توانند در هزینه بلیچینگ دندان تاثیرگذار باشند که از یکی آن‌ها میزان رنگ در دندان است. میزان زردی بر روی دندان‌ها می‌تواند متفاوت باشد. اگر زردی دندان‌های شما کم است، ممکن است با یک یا دو جلسه بتوانید به رنگ دلخواه خود دست پیدا کنید. در غیر این صورت باید تعداد جلسات بیشتری را برای بلیچینگ در نظر بگیرید که مستلزم پرداخت هزینه بیشتر خواهد بود. برخی از دندان‌ها زردی کمی دارند و تنها با یک بار تمیز کردن دندان با مواد خاص می‌توان عملیات بلیچینگ را بر روی آن‌ها انجام داد. کسانی که بلیچینگ را در یک جلسه انجام می‌دهند هزینه کمتری را پرداخت خواهند کرد.

قیمت بلیچینگ با لیزر

بلیچینگ دندان می‌تواند با لیزر انجام شود. با قرار دادن یک محافظ پلاستیکی در دهان فرایند بلیچینگ آغاز می‌شود. بر روی لثه ابتدا یک لایه محافظ گذاشته می‌شود تا ژل پراکسید هیدروژن باعث تحریک و سوزش لثه نشود. در این روش باید بیمار از یک عینک مخصوص استفاده کند تا نور لیزر به چشمان او برخورد نکند. ژل پراکسید هیدروژن بر روی دندان‌ها قرار می‌گیرد و نور لیزر به آن تابیده می‌شود. لیزر کمک می‌کند تا پراکسید هیدروژن فعال شود و به سطح دندان نفوذ پیدا کند، دقت داشته باشید که هیچ تغییری در ساختار دندان رخ نمی‌دهد و تنها رنگ تیره آن حدود ۸ درجه روشن‌تر می‌شود.

دندانپزشک ۳ یا ۴ مرتبه این فرایند را انجام می‌دهد، تا سفیدی لازم بر روی دندان‌ها ایجاد شود. این روش سفید کردن دندان در مدت زمان کوتاهی انجام می‌شود. قیمت بلیچینگ دندان ۱۴۰۳ کرج با لیزر بسیار مقرون به صرفه است و همه افراد می‎توانند این فرایند زیبایی را برای دندان‏های خود انجام دهند.

قیمت بلیچینگ هوم

اگر می‌خواهید هزینه‌های خود را کاهش دهید، می‌توانید بلیچینگ را در خانه نیز زیر نظر متخصص انجام دهید. در بلیچینگ هوم از ژل پراکسید هیدروژنی استفاده می‌شود که غلظت پایینی دارد. هرچه میزان درصد پراکسید کمتر باشد، ایمن‌تر خواهد بود و از آسیب رساندن به مینای دندان جلوگیری می‌کند. در واقع این مواد به گونه‌ای تهیه می‌شوند که در خانه بتوان به راحتی از آن استفاده کرد.

بلیچینگ با کیت قیمت

اگر همچنان قصد دارید دندان‌های خود را سفید کنید، می‌توانید برخی از کیت‌های سفید کننده دندان را از داروخانه‌ها خریداری کنید. این کیت‌ها دارای ژل سفید کننده دندان هستند که با غلظت پایین نسبت به بلیچینگ هوم و بلیچینگ آفیس به فروش می‌رسند. برای استفاده از این کیت‌ها ابتدا باید نظر دندانپزشک را جویا شده، سپس برای خرید آن اقدام کنید. طبق دستورالعملی که وجود دارد، می‌توانید به سفید کردن دندان‌ها اقدام کنید. قطعاً این نوع از بلیچینگ دندان، قیمت بسیار پایین‌تری دارد.

سخن پایانی

در برابر بسیاری از روش‌های سفید کردن دندان‌ها از جمله کامپوزیت و لمینت، می‌توانید بلیچینگ را با قیمت بسیار پایین‌تر انجام دهید. در قیمت بلیچینگ موقعیت جغرافیایی کلینیک می‌تواند تا حدود زیادی بر قیمت تاثیرگذار باشد. از عوامل دیگر می‌توان به کیفیت مواد، تعداد جلسات و تخصص دندانپزشک اشاره کرد. با یک تحقیق ساده از دندانپزشکانی که بلیچینگ را انجام می‌دهند، می‌توانید یک دندانپزشک مجرب را با هزینه کم انتخاب کنید. قیمت بلیچینگ دندان ۱۴۰۳ کرج را از طریق شماره 02632529735 از کلینیک اسمایل آرک استعلام کنید.

بلیچینگ هوم چیست؟

در واقع بلیچینگ هوم یک سفید کننده دندان سریع می باشد.

فرق بلیچینگ هم با آفیس چیست؟

در این درمان برای جلوگیری از خرابی لثه ها یک ژل روی آن قرار می دهند.

بهترین دکتر برای بلیچینگ دندان در کرج؟

دکتر مریم منتظری شاهتوری یکی از بهترین متخصصان بلیچینگ در کرج می باشند.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

ونیر کامپوزیت یا لمینیت سرامیکی؟

هر دو درمان برای بهبود لبخند شماست. هر کدام مزایا و معایبی دارند که با توجه به شرایط بیمار انتخاب می شوند.مزیت لمینیت سرامیکی نسبت به ونیر کامپوزیت در ثبات رنگ آن است. ونیر کامپوزیت ، بسته به میزان مصرف مواد رنگی توسط بیمار هر سال احتیاج به پالیش دارد تا رنگ آن مجددا به حالت اول برگردد اما لمینیت سرامیکی ثبات رنگ عالی داشته و به مرور زمان رنگ نمی گیرد. مزیت ونیر کامپوزیت نسبت به لمینیت سرامیکی هزینه کمتر آن نسبت به لمینیت و یک جلسه ای بودن درمان است. لمینیت سرامیکی یک درمان دو جلسه ای است.

اطلاعات بیشتر

ترمیم همرنگ ( کامپوزیت ) یا ترمیم غیر همرنگ ( آمالگام )؟

[vc_row][vc_column][vc_column_text]اکثر بیماران به دلیل زیبایی بیشتر، طرفدار ترمیم های همرنگ ( کامپوزیتی ) هستند. در مورد اینکه کدامیک بهتر هستند باید گفت که هیچ کدام بر دیگری ارجحیت نداشته و بسته به محل پوسیدگی، محل دندان در قوس فکی، میزان وسعت پوسیدگی، میزان نسج باقیمانده دندان پس از برداشت پوسیدگی، امکان ایزولاسیون دندان جهت ترمیم و… نوع ماده ترمیمی انتخاب می شود. پس بهتر است به جای اصرار به نوع خاصی از ماده ترمیمی ، انتخاب نوع ماده را به دندانپزشک خود بسپارید و مطمن باشید که با توجه به شرایط دندان ، مناسب ترین ماده ترمیمی انتخاب می شود.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image][vc_column_text]ملاحضات

اطلاعات بیشتر

انواع نگه دارنده های ارتودنسی

پس از اینکه روابط دندانی و فکی ایده آل و لبخندی زیبا برقرار شد، برای اینکه دندان ها به همان وضعیت نامرتبی قبل از شروع درمان بازگشت نکنند ، نیاز است از نگه دارنده های ارتودنسی استفاده شود. این نگه دارنده ها در واقع باعث ثبات نتایج درمان می شوند. لذا نگه دارنده ها از مهم ترین مراحل درمان هستند و بیمار باید از آنها طبق دستور پزشک خود به طور دقیق استفاده نماید. در غیر این صورت نامرتبی دندان ها باز می گردد و برای اصلاح دوباره آن ، درمان مجدد ارتودنسی لازم می گردد. نگه دارنده ها به

اطلاعات بیشتر

انواع درمان ارتودنسی چیست؟

درمان ارتودنسی به دو نوع کلی متحرک و ثابت تقسیم می شود که هر یک دارای زیر مجموعه های بیشتری نیز هستند. مثلا درمان ثابت به انواع شفاف و ارتودنسی لینگوال و معمول فلزی تقسیم می شود. درمان ارتودنسی متحرک غالبا در سنین کودکی تا ۱۲ سالگی برای اصلاح مشکلات فکی و کمبود فضای دندانی ناحیه ای استفاده می شود. درمان ارتودنسی ثابت معمولا از سن ۱۲-۱۳ سالگی به بعد برای اصلاح موقعیت دندان ها و مرتب کردن کامل آنها به منظور برقراری طح لبخندی ایده آل انجام می شود. در بسیاری موارد بعد از درمان ارتودنسی متحرک، نیاز به

اطلاعات بیشتر